Mobilne szafki podblatowe
Treść:
1
Numer produktu:
4658979
Informacje dot. produktu "Mobilne szafki podblatowe"
Mobilne szafki podblatowe oferują maksymalną możliwość dostosowania. W razie potrzeby istnieje możliwość zablokowania kółek. Mobilne szafki podblatowe dostępne w opcjach z otwartymi frontami, zawiasowymi drzwiami i/lub szufladami oraz jako szafki do biura z tacą na ołówki z wysokością dostosowaną do pracy siedzącej lub stojącej (750 mm i 900 mm).
| Głębokość: | 516 mm |
|---|---|
| Liczba drzwi: | 2 |
| Liczba półek: | 1 |
| Numer artykułu producenta: | 315-00137 |
| Szerokość: | 900 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 900 x 516 x 740 mm |
| Wysokość: | 740 mm |
| Zamykany: | Tak |
| Z kółkami: | Tak |