Młyny uniwersalne, M 20
Treść:
1
Numer produktu:
4007942
Informacje dot. produktu "Młyny uniwersalne, M 20"
Młyny do pracy okresowej. Odpowiednie do rozdrabniania materiałów suchych i kruchych.
- Komora mieląca posiada podwójne ściany i dwa przyłącza do węży w celu podłączenia chłodzenia wodą
- Komora mieląca łatwa do demontażu i czyszczenia
- Możliwość naprzemiennej obsługi dwóch komór mielących przy użyciu jednego silnika
- Dostawa obejmuje nóż M 21
| Ciężar: | 6.6 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 170 mm |
| Ilość podawanego materiału: | 250 ml |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Liczba pozycji mielenia: | 1 |
| Maks. Ilość przepływu: | 250 ml |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Wielkość cząsteczek przepływu: | 7 mm |
| Maks. prędkość: | 20000 1/min |
| Materiał komory do obróbki: | Stal nierdzewna 1.4310 |
| Moc znamionowa: | 0.23 kW |
| Numer artykułu producenta: | 0001603609 |
| Prędkość: | 20,000 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 170 mm |
| Typ: | M 20 |
| Typ wtyczki: | UK |
| Wielkość ziarna przepływu: | 7 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 170 x 170 x 350 mm |
| Wysokość: | 350 mm |
| Zasilanie: | 230 V·AC, 50/60 Hz |