Młyny kulowe,mikro, GT300
Treść:
1
Numer produktu:
4669587
Informacje dot. produktu "Młyny kulowe,mikro, GT300"
Do mielenia i mieszania twardych, średnio twardych, miękkich, elastycznych i włóknistych materiałów. Nadaje się również do rozrywania komórek i ekstrakcji DNA/RNA. Młyn jest przeznaczony do bardzo krótkich czasów obróbki i wysokiej wydajności próbek. Naczynia mielące wykonują poziome, okrągłe oscylacje w kształcie łuku, a kulki mielące zapewniają skuteczne mielenie i mieszanie próbki.
Miski i kule mielące nie wchodzą w zakres dostawy i muszą być zamawiane osobno.
- Tylko 30 sekund średniego czasu obróbki
- 2 stanowiska dla misek do mieleniao pojemności od 5 do 50 ml
- Wielofunkcyjne urządzenie mocujące, w którym znajdują się również adaptery do naczyń reakcyjnych
- Czas mielenia regulowany cyfrowo w zakresie od 1 sekundy do 100 minut
- Zmienna prędkość od 180 do 1800 min-1
- Sterowanie za pomocą wyświetlacza LCD
- Programowalne parametry mielenia, można zapisać do 10 programów
- Przezrozysta pokrywa
- Blokada bezpieczeństwa
- Komora mieląca, system mocowania i ramię obrotowe wykonane ze stali nierdzewnej
- Bezobsługowy napęd bezpośredni
- Miski do mielenia wykonane z różnych materiałów o pojemności do 50 ml dostępne jako wyposażenie dodatkowe
Miski i kule mielące nie wchodzą w zakres dostawy i muszą być zamawiane osobno.
| Ciężar: | 34 kg |
|---|---|
| Częstotliwość wibracji: | 3 ... 30 Hz |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 480 mm |
| Liczba pozycji mielenia: | 2 |
| Maks. Częstotliwość wibracji: | 30 Hz |
| Maks. Końcowe rozdrobnienie: | 5 µm |
| Maks. Napięcie: | 220 V |
| Maks. Wielkość cząsteczek przepływu: | 10 mm |
| Materiał komory do obróbki: | Stal nierdzewna |
| Min. Częstotliwość wibracji: | 3 Hz |
| Moc znamionowa: | 0.2 kW |
| Numer artykułu producenta: | 24.890.0001 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 380 mm |
| Typ: | GT300 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wielkość ziarna przepływu: | 10 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 380 x 480 x 281 mm |
| Wysokość: | 281 mm |
| Zasilanie: | 220 V, 50 Hz |
| Z timerem: | Tak |