Młyny analityczne A 11 basic
Treść:
1
Numer produktu:
4008002
Informacje dot. produktu "Młyny analityczne A 11 basic"
Młynki do dwóch różnych aplikacji:
Mielenie kruszące substancji twardych i kruchych przy użyciu ubijaka ze stali nierdzewnej. Ubijak nadaje się do rozdrabniania materiałów o twardości 6 w skali Mohsa (ubijak w dostawie z młynem). Mielenie tnące substancji miękkich i włóknistych przy użyciu obrotowego noża tnącego (nie jest dostarczany w standardzie).
Akcesoria należy zamawiać osobno.
Mielenie kruszące substancji twardych i kruchych przy użyciu ubijaka ze stali nierdzewnej. Ubijak nadaje się do rozdrabniania materiałów o twardości 6 w skali Mohsa (ubijak w dostawie z młynem). Mielenie tnące substancji miękkich i włóknistych przy użyciu obrotowego noża tnącego (nie jest dostarczany w standardzie).
- Rozdrabnianie substancji lepkich i wilgotnych po dodaniu wody
- Komora mieląca wykonana jest z Tefcelu (PTFE wzmocniony włóknem szklanym) z wnętrzem ze stali nierdzewnej (1.4571), pojemność użytkowa 80 ml(komora mieląca w dostawie z młynem). Umożliwia ona kruszenie materiałów w ciekłym azocie
- Opcjonalnie dostępna komora mieląca o poj. 250 ml
Akcesoria należy zamawiać osobno.
| Ciężar: | 1.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 85 mm |
| Ilość podawanego materiału: | 80 ml |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 43 |
| Maks. Ilość przepływu: | 80 ml |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Wielkość cząsteczek przepływu: | 10 mm |
| Maks. prędkość: | 28000 1/min |
| Numer artykułu producenta: | 0002900003 |
| Prędkość: | 28,000 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 85 mm |
| Typ: | A 11 basic |
| Typ wtyczki: | CH |
| Wielkość ziarna przepływu: | 10 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 85 x 85 x 240 mm |
| Wysokość: | 240 mm |
| Zasilanie: | 230 V·AC, 50/60 Hz |