Młyny analityczne, A 10 basic
Treść:
1
Numer produktu:
4653943
Informacje dot. produktu "Młyny analityczne, A 10 basic"
Nowo zaprojektowane młyny analityczne odpowiednie do kruszenia twardych, kruchych, miękkich i włóknistych materiałów do pojemności 50 ml. Ponieważ próbki mogą być kruszone bezpośrednio w komorze mielącej, idealnie nadają się do przygotowania prób włóknistych, oleistych i wodnych. Podczas projektowania urządzenia szczególny nacisk położono na bezpieczeństwo. Młynek A 10 basic rozpocznie pracę tylko wówczas, gdy pokrywa będzie zamknięta i może być otwarte tylko gdy silnik się zatrzyma. Funkcja szybkiego zatrzymania zwiększa bezpieczeństwo użytkownika.
- Cyfrowy minutnik
- Wyświetlacz czasu mielenia
- Możliwość pracy w interwałach
- Bezszczotkowy silnik zapewniający długą żywotność i niski poziom hałasu
- Zintegrowane przyłącza do chłodzenia
- Wyświetlanie kodu błędu
- Łatwa obsługa przy pomocy klawiatury
- Łatwo wymienialny bijak/nóż dla różnorodnych zastosowań
- Pomniejszona komora mieląca do małych ilości próbek (dołączona do zestawu)
- Uchwyt bagnetowy ułatwiający otwieranie i zamykanie pokrywy
| Ciężar: | 2.9 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 145 mm |
| Ilość podawanego materiału: | 50 ml |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 41 |
| Maks. Ilość przepływu: | 50 ml |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Wielkość cząsteczek przepływu: | 6 mm |
| Maks. prędkość: | 25000 1/min |
| Moc znamionowa: | 0.24 kW |
| Numer artykułu producenta: | 0004020700 |
| Prędkość: | 25,000 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 130 mm |
| Typ: | A 10 basic |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wielkość ziarna przepływu: | 6 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 130 x 145 x 250 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Zasilanie: | 230 V·AC, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |