Młynki laboratoryjne FM200
Treść:
1
Numer produktu:
4669533
Informacje dot. produktu "Młynki laboratoryjne FM200"
Do drobnego mielenia, homogenizacji i mieszania miękkich, kruchych, włóknistych i twardych próbek w laboratorium i zakładzie doświadczalnym. Wysoka wydajność mielenia jest zapewniona dzięki zastosowaniu rotora o dużej prędkości obrotowej i sita pierścieniowego. Ostateczna rozdrobnienie może być mniejsze niż 100 µm. Młynek gwarantuje wysoką wydajność i cichą pracę.
Sita pierścieniowe i rotory nie wchodzą w zakres dostawy i muszą być zamawiane osobno.
- Wymienne sita pierścieniowe
- Prosta obsługa poprzez dotykowy panel sterowania
- Skuteczne chłodzenie próbek
- Zmielone próbki są zbierane na tacy
- Lej załadunkowy z urządzeniem przeciwblokującym
- Silnik z zabezpieczeniem przeciążeniowym
- Łatwe czyszczenie
- Do demontażu części mających kontakt z próbką nie są potrzebne żadne narzędzia
- Elektroniczne i mechaniczne blokady bezpieczeństwa
- Szeroka gama dostępnych sit pierścieniowych i rotorów
Sita pierścieniowe i rotory nie wchodzą w zakres dostawy i muszą być zamawiane osobno.
| Ciężar: | 33 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 456 mm |
| Maks. Końcowe rozdrobnienie: | 40 µm |
| Maks. Napięcie: | 220 V |
| Maks. Wielkość cząsteczek przepływu: | 10 mm |
| Maks. prędkość: | 18000 1/min |
| Moc znamionowa: | 0.76 kW |
| Numer artykułu producenta: | 24.881.0001 |
| Prędkość: | 6,000 ... 18,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 6000 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 400 mm |
| Typ: | FM200 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 400 x 456 x 490 mm |
| Wysokość: | 490 mm |
| Zasilanie: | 220 V, 50 Hz |
| Ø Wirnika: | 95 mm |