Młynki drobnomielące MF 10 basic
Treść:
1
Numer produktu:
4007989
Informacje dot. produktu "Młynki drobnomielące MF 10 basic"
Uniwersalne młynki laboratoryjne, posiadające silną jednostkę napędową, do użytku z głowicami mielącymi jako akcesorium. Możliwość wyboru głowic mielących do rozdrabniania materiałów twardych i kruchych (patrz rys.) oraz głowic tnących do materiałów włóknistych. Maks. rozmiar otrzymywanego granulatu można ustawić, wybierając odpowiednie sita (z oczkami o śred. od 0,25 do 4 mm) umieszczane powyżej wylotu. Do przymocowania odbieralników służy standardowe złącze ze szlifem NS 29.
Dostawa nie obejmuje głowic.
Dostawa nie obejmuje głowic.
| Ciężar: | 9.7 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 300 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 22 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. prędkość: | 6500 1/min |
| Moc znamionowa: | 1000 W |
| Numer artykułu producenta: | 0002836002 |
| Prędkość: | 3,000 ... 6,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 3000 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 320 mm |
| Typ: | MF 10 basic |
| Typ wtyczki: | UK |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 320 x 300 x 380 mm |
| Wysokość: | 380 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |