Młynek uniwersalny MultiDrive basic
Treść:
1
Numer produktu:
4664746
Informacje dot. produktu "Młynek uniwersalny MultiDrive basic"
Uniwersalny młyn do wstępnego i dokładnego rozdrabniania twardych, miękkich lub włóknistych próbek.
Naczynia prosimy zamawiać oddzielnie.
- Regulowana praca w odstępach czasu
- Zintegrowane chłodzenie w misie mielącej
- Zmielony produkt i chłodziwo pozostają od siebie oddzielone
- Interfejs USB
| Ciężar: | 8.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 250 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 31 |
| Liczba pozycji mielenia: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Wielkość cząsteczek przepływu: | 7 mm |
| Maks. prędkość: | 20000 1/min |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Moc znamionowa: | 1000 W |
| Numer artykułu producenta: | 0025002638 |
| Prędkość: | 3,000 ... 20,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 3000 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 300 mm |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wielkość ziarna przepływu: | 7 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 300 x 250 x 350 mm |
| Wysokość: | 350 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |