Młyn nożowy HM100
Treść:
1
Numer produktu:
4669516
Informacje dot. produktu "Młyn nożowy HM100"
Młyn nożowy HM100 jest używany do rozdrabniania miękkich, średnio twardych, kruchych i włóknistych materiałów. Szczególnie nadaje się do próbek o wysokiej zawartości wody, oleju lub tłuszczu. 2 noże są napędzane przez silnik o mocy 900 W w celu uzyskania niezawodnego rezultatu rozdrabniania. Odpowiednie do zastosowań w rolnictwie, biologii, medycynie i technologii żywności.
Zakres dostawy: Młyn nożowy, naczynie mielące 1 l z tworzywa sztucznego (autoklawowalne), pokrywa, nóż ze stali nierdzewnej.
- Dla próbek miękkich, elastycznych, włóknistych, wodnych, oleistych lub tłuszczowych
- Elektronicznie sterowana prędkość obrotowa
- Próbki są rozdrabniane tylko w 10 do 30 sekund
- Do 700 ml objętości próbki
- Autoklawowalne naczynia do mielenia
- Naczynia do mielenia dostępne z różnych materiałów
- Dostępne noże tnące z 2 ostrzami ze stali nierdzewnej i tytanu
- Łatwa obsługa
- Szybki start
- Mielenie drobno i grubo ziarniste w jednym cyklu
- Dostępne tryby: interwałowy, odwrotny i ręczny
Zakres dostawy: Młyn nożowy, naczynie mielące 1 l z tworzywa sztucznego (autoklawowalne), pokrywa, nóż ze stali nierdzewnej.
| Ciężar: | 16 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 343 mm |
| Ilość podawanego materiału: | 700 ml |
| Maks. Ilość przepływu: | 700 ml |
| Maks. Końcowe rozdrobnienie: | 300 µm |
| Maks. Napięcie: | 220 V |
| Maks. Wielkość cząsteczek przepływu: | 40 mm |
| Maks. prędkość: | 10000 1/min |
| Moc znamionowa: | 1.1 kW |
| Numer artykułu producenta: | 24.877.0001 |
| Prędkość: | 2,000 ... 10,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 2000 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 260 mm |
| Typ: | HM100 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wielkość ziarna przepływu: | 40 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 260 x 343 x 454 mm |
| Wysokość: | 454 mm |
| Zasilanie: | 220 V, 50 Hz |
| Z timerem: | Tak |