Miski z rantem, stal nierdzewna 1.4301
Treść:
1
Numer produktu:
7633027
Informacje dot. produktu "Miski z rantem, stal nierdzewna 1.4301"
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 80.705.240 |
| Pojemność nominalna: | 2 l |
| UNSPSC: | 41-12-28-08 |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 190 x 90 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 90 mm |
| Z rantem: | Tak |
| Ø wewnętrzna: | 190 mm |