Minutniki wielofunkcyjne
Treść:
1
Numer produktu:
9235140
Informacje dot. produktu "Minutniki wielofunkcyjne"
Minutniki z odliczaniem wstecz i do przodu, z głośnym sygnałem dźwiękowym.
Ze stoperem do 99h 59min. Wolnostojące. Z baterią.
Ze stoperem do 99h 59min. Wolnostojące. Z baterią.
| Baterii/akumulatora: | 1 x AAA |
|---|---|
| Czas trwania: | 99 h |
| Głębokość: | 90 mm |
| Kolor: | Żółty |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Liczba kanałów: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | E920410 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 78 mm |
| Typ: | Multi-Timer |
| UNSPSC: | 41122411 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 78 x 90 x 90 mm |
| Wysokość: | 90 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |