Minutniki Timer II
Treść:
1
Numer produktu:
9851027
Informacje dot. produktu "Minutniki Timer II"
Duży wyświetlacz, ustawianie za pomocą 10 przycisków.
Odliczanie / naliczanie czasu od 1 sek. do 10 godz.
Z klipsem na kieszeń, statywem, magnesem i baterią AAA 1,5 V.
Odliczanie / naliczanie czasu od 1 sek. do 10 godz.
Z klipsem na kieszeń, statywem, magnesem i baterią AAA 1,5 V.
| Baterii/akumulatora: | 1 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 95 g |
| Czas trwania: | 10 h |
| Dokładność wskazań: | 1 sec |
| Głębokość: | 25 mm |
| Kolor: | Biały/niebieski |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 5020-0389 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 60 mm |
| Typ: | Timer II |
| UNSPSC: | 41122411 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 60 x 25 x 70 mm |
| Wysokość: | 70 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |