Miniwytrząsarka typu vortex
Treść:
1
Numer produktu:
4666424
Informacje dot. produktu "Miniwytrząsarka typu vortex"
Szybkie i mocne wytrząsanie probówek o różnych rozmiarach. Łatwa obsługa jedną ręką z funkcją dotykową.
Zakres dostawy: Miniwytrząsarka typu vortex z 2 silikonowymi nakładkami i zasilaczem.
- Wykonane z wytrzymałego tworzywa ABS i materiałów silikonowych, aby były odporne na najczęściej używane odczynniki
- Niskoprofilowa konstrukcja i niewielka powierzchnia zabudowy pozwala zaoszczędzić miejsce na blacie stołu i w komorach
- Niska siła aktywacji pomaga zapobiegać zmęczeniu użytkownika
- Cicha praca (53 dB) i niskie wibracje
Zakres dostawy: Miniwytrząsarka typu vortex z 2 silikonowymi nakładkami i zasilaczem.
| Amplituda wstrząsania: | 6 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 0.9 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 2 ... 40 °C |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Głębokość: | 130 mm |
| Kolor obudowy: | Szary/purpurowy |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 4500 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 90 % |
| Min. Napięcie: | 100 V·AC |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 2 °C |
| Numer artykułu producenta: | HS120567 |
| Prędkość: | 4,500 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Szerokość: | 100 mm |
| Typ: | Mini Vortexer |
| Typ wtyczki: | UE/UK/US/AUS |
| UNSPSC: | 41103814 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 100 x 130 x 75 mm |
| Wysokość: | 75 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |
| Z obsługą dotykową: | Tak |
| Z pracą ciągłą: | Nie |