Miniwytrząsarka Matrix Orbital
Treść:
1
Numer produktu:
4664739
Informacje dot. produktu "Miniwytrząsarka Matrix Orbital"
Mocna termowytrząsarka dla próbek o najmniejszej objętości, np. próbek krwi, środków farmaceutycznych, próbek DNA/RNA lub testów Elisa. Bez zanieczyszczeń krzyżowych i z optymalnym wynikiem mieszania.
Zakres dostawy: Wytrząsarka, 3 wkłady (1 x probówki 0,5 ml, 1 x probówki 1,5/2,0 ml i 1 x probówki 0,2 ml PCR)
- Duży i przejrzysty wyświetlacz z intuicyjnym menu
- Dwa różne tryby prędkości dla optymalnego mieszania
- Regulacja prędkości w zależności od wkładu, nakładki i objętości napełnienia
- Timer (od 1 s do 6000 min)
- Aluminiowa odlewana obudowa
Zakres dostawy: Wytrząsarka, 3 wkłady (1 x probówki 0,5 ml, 1 x probówki 1,5/2,0 ml i 1 x probówki 0,2 ml PCR)
| Amplituda wstrząsania: | 3 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 7.2 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 318 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Obciążenie: | 0.3 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 3000 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 80 W |
| Numer artykułu producenta: | 0030000627 |
| Prędkość: | 300 ... 3,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 300 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Szerokość: | 198 mm |
| Typ: | Matrix Orbital |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103814 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 198 x 318 x 124 mm |
| Wysokość: | 124 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z obsługą dotykową: | Nie |
| Z pracą ciągłą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |