Miniwirówka Frontier™ 5000 Mini
Treść:
1
Numer produktu:
4661529
Informacje dot. produktu "Miniwirówka Frontier™ 5000 Mini"
Wydajna i łatwa w obsłudze miniwirówka do łatwego i szybkiego zastosowania w procesach separacji.
Zakres dostawy: Miniwirówka, zasilacz sieciowy, rotor kątowy (8 x 1,5 ml / 2 ml), rotor PCR na 4 x 8 pasków (0,2 ml), adaptery 8 x 0,5 ml i adaptery 8 x 0,2 ml, instrukcja
- Obsługa jednym przyciskiem
- Cichy silnik bezszczotkowy
- Gumowa podkładka pochłaniająca drgania
- Automatyczne wyłączanie awaryjne przy otwieraniu pokrywy
- Wykrywanie braku równowagi
Zakres dostawy: Miniwirówka, zasilacz sieciowy, rotor kątowy (8 x 1,5 ml / 2 ml), rotor PCR na 4 x 8 pasków (0,2 ml), adaptery 8 x 0,5 ml i adaptery 8 x 0,2 ml, instrukcja
| Ciężar: | 1.1 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dla naczyń: | 4 x 8 pasków lub 32 x 0,2 ml pojedynczych probówek lub8 x 1,5 / 2,0 ml |
| Głębokość: | 168 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. RCF: | 2000 x g |
| Maks. prędkość: | 6000 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 30134156 |
| Prędkość: | 6,000 1/min |
| Szerokość: | 150 mm |
| Typ: | Frontier™ Mini FC5306 |
| UNSPSC: | 41103903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 150 x 168 x 128 mm |
| Wysokość: | 128 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z chłodzeniem: | Nie |
| Z timerem: | Nie |