Mini-zamrażarki KBT 18-41, z ST100 control i z konwekcją
Treść:
1
Numer produktu:
4671416
Informacje dot. produktu "Mini-zamrażarki KBT 18-41, z ST100 control i z konwekcją"
Są idealnym rozwiązaniem, gdy w miejscu pracy wykorzystuje się małe ilości chłodzonych próbek.
- Jednostka chłodząca: niski poziom hałasu, chłodzona powietrzem, niewielkie wymagania konserwacyjne
- Z naturalnym czynnikiem chłodniczym R-1270
- Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości
- Izolowane zawiasy ze stali nierdzewnej i pokrywa z uszczelką magnetyczną
- Pierścień uszczelniający wokół pokrywy przechodzi nad i pod nią
- Sterowany mikroprocesorowo, z klawiaturą membranową i czytelnym wyświetlaczem LED
- Ochrona przed nieumyślnym uruchomieniem
- System alarmowy oddzielony od sieci zasilającej, o pojemności baterii ok. 72 godz.
- Wyświetlanie maksymalnej temperatury osiągniętej w strefie wewnętrznej podczas usterki
- Interfejs RS485, bezpotencjałowy styk do podłączenia do zewnętrznego systemu alarmowego i wyjście 100 mV/K
- Alarm wizualny i dźwiękowy
| Ciężar: | 50 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 320 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 520 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 0 °C |
| Numer artykułu producenta: | 015KBT1841UST100 |
| Pojemność nominalna: | 18 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 300 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 520 mm |
| Temperatura: | -40 ... 0 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Typ: | KBT 18-41 U ST100 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 300 x 320 x 200 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 520 x 520 x 580 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 200 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 580 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |