Mini wirówka C1601
Corning BV
Treść:
1
Numer produktu:
4675223
Informacje dot. produktu "Mini wirówka C1601"
Po włożeniu próbek i zamknięciu pokrywy, rotor gwałtownie przyspiesza do 6000 obr/min. Idealny do przenoszenia małych kropel na dno probówek do mikrofiltracji lub podstawowych separacji.
Zakres dostawy: Mini wirówka C1601, Rotor do probówek 8 x 1,5/2,0 ml, Rotor do probówek PCR 4 x 8 paskowych, indywidualne adaptery do probówek 0,2 ml, 0,25 ml i 0,5 ml, pasuje do rotora 6770-RT, zasilacz 24V
- System szybkiego odblokowania rotora, nie wymaga narzędzi do wymiany rotorów
- Elektroniczne hamowanie, do szybkiego zwalniania
- Podwójny przełącznik pokrywy
- Kompaktowa, wytrzymała konstrukcja
Zakres dostawy: Mini wirówka C1601, Rotor do probówek 8 x 1,5/2,0 ml, Rotor do probówek PCR 4 x 8 paskowych, indywidualne adaptery do probówek 0,2 ml, 0,25 ml i 0,5 ml, pasuje do rotora 6770-RT, zasilacz 24V
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Dla naczyń: | 8 x 1,5/2,0 ml lub 4 x 0,2 ml paski |
| Głębokość: | 147 mm |
| Kolor: | Szary |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. RCF: | 2000 x g |
| Maks. prędkość: | 6000 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | C1601-G |
| Prędkość: | 6,000 1/min |
| Szerokość: | 172 mm |
| Typ: | C1601-G |
| UNSPSC: | 41103903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 172 x 147 x 122 mm |
| Wysokość: | 122 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z chłodzeniem: | Nie |
