Mini temperature humidity logger testo 174 H BT | Type: testo 174 H BT
Treść:
1
Numer produktu:
6493400
Informacje dot. produktu "Mini temperature humidity logger testo 174 H BT | Type: testo 174 H BT"
| Baterii/akumulatora: | 2 x CR2032, Litowe |
|---|---|
| Ciężar: | 35 g |
| Cykl pomiarowy: | 1 min ... 24 h |
| Głębokość: | 60 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Min. Cykl pomiarowy: | 1 min |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 0572174302 |
| Oznaczenie IEC: | CR2032 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| System elektrochemiczny: | Litowe |
| Szerokość: | 38 mm |
| Temperatura: | -20 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Typ: | testo 174 H BT |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 38 x 60 x 18.5 mm |
| Wysokość: | 18.5 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Nie |