Mini membranowe pompy próżniowe LABOPORT® N 96, odporne chemicznie
Treść:
1
Numer produktu:
4672374
Informacje dot. produktu "Mini membranowe pompy próżniowe LABOPORT® N 96, odporne chemicznie"
Pompa łączy w sobie wysoki przepływ z bardzo kompaktową konstrukcją. Odpowiednia do filtracji, SPE i zasysania cieczy z wykorzystaniem podciśnienia. Dzięki ręcznej regulacji prędkości obrotowej, pompa jest cicha, energooszczędna i może być optymalnie dostosowana do danego zastosowania.
- Łatwa do czyszczenia powierzchnia
- Bardzo mała przestrzeń zajmowana przez urządzenie
- Regulacja natężenia przepływu dzięki ręcznej regulacji prędkości obrotowej
- Membrana powlekana PTFE do stosowania z agresywnymi/żrącymi gazami i parami
| Ciężar: | 1.3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 156 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Materiał części zwilżanych: | PPS/pokryta PTFE/FKM |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Natężenie przepływu: | 7 l/min |
| Numer artykułu producenta: | 322806/000000 |
| Podłączenie po stronie ciśnieniowej: | ID 6 mm |
| Podłączenie po stronie ssącej: | ID 6 mm |
| Próżnia końcowa: | 130 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 75 mm |
| Typ: | N 96 |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 75 x 156 x 119 mm |
| Wysokość: | 119 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |