Mini inkubatory Heratherm™ Compact IMC 18
Treść:
1
Numer produktu:
4009190
Informacje dot. produktu "Mini inkubatory Heratherm™ Compact IMC 18"
| Ciężar: | 7200 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 290 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 470 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 3 |
| Materiał wkładki: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Moc znamionowa: | 45 W |
| Numer artykułu producenta: | 50125882 |
| Pojemność nominalna: | 18 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,2 °C |
| Szerokość wewnętrzna: | 180 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 260 mm |
| Temperatura: | 17 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | 17 °C |
| Typ: | IMC 18 |
| UNSPSC: | 41104400 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 180 x 290 x 310 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 260 x 470 x 415 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 310 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 415 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |