Mini inkubatory CULTURA® M, ze statywem Multirack i termometrem cyfrowym LLG-Min/Max
Treść:
1
Numer produktu:
6280596
Informacje dot. produktu "Mini inkubatory CULTURA® M, ze statywem Multirack i termometrem cyfrowym LLG-Min/Max"
Mini inkubatory CULTURA® M przeznaczone są do pracy z płytkami wielodołkowymi, płytkami kontaktowymi, szalkami Petriego i innymi naczyniami. Umożliwiają detekcję bakterii, drożdży i grzybów. Wyjątkowo małe wymiary umożliwiają bezproblemowe przechowywanie i przenoszenie inkubatorów gdy tylko zachodzi potrzeba użycia. Komora robocza posiada zaledwie 4 l pojemności. Inkubatory Cultura® M znajdują zastosowanie w laboratoriach diagnostyki medycznej oraz analiz środowiskowych. Frontowa szyba umożliwia podgląd zawartości bez konieczności otwierania drzwi.
Inkubatory dostarczane są z jednym statywem Multirack, umożliwiającym jednoczesną inkubację nawet 18 płytek głębokodołkowych, jedną półką oraz jednym termometrem.
Dodatkowo w ofercie dostarczane z termometrem cyfrowym z zewnętrznym czujnikiem temp. LLG-Min/Max.
Dodatkowo w ofercie dostarczane z termometrem cyfrowym z zewnętrznym czujnikiem temp. LLG-Min/Max.
| Ciężar: | 1.1 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość wewnętrzna: | 150 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 168 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 45 °C |
| Materiał wkładki: | ABS |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Moc znamionowa: | 30 W |
| Numer artykułu producenta: | 70700R PAKET |
| Pojemność nominalna: | 4 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±1 °C |
| Szerokość wewnętrzna: | 220 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 310 mm |
| Temperatura: | 25 ... 45 °C |
| Temperatura min.: | 25 °C |
| Typ: | CULTURA® M |
| Typ wtyczki: | UE/CH |
| UNSPSC: | 41104400 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 220 x 150 x 120 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 310 x 168 x 155 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 120 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 155 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |