Mini inkubator z chłodzeniem LLG-uniINCU 20 cool
Treść:
1
Numer produktu:
6263572
Informacje dot. produktu "Mini inkubator z chłodzeniem LLG-uniINCU 20 cool"
Cyfrowy mini inkubator z funkcją chłodzenia i ogrzewania do hodowli próbek biologicznych w naczyniach o małej objętości. Z wewnętrznym gniazdem zasilania do ustawiania małych wytrząsarek, mikserów lub innych urządzeń w komorze wewnętrznej. Ze względu na niewielkie rozmiary, LLG-uniINCU 20 cool jest idealnym rozwiązaniem dla małych laboratoriów i instytucji edukacyjnych.
Zakres dostawy: inkubator, 1 x półka, 1 x zasilacz, 1 x kabel zasilający, instrukcja obsługi
- Dobra stabilność temperatury zadanej (do 15 °C poniżej temperatury otoczenia) w komorze wewnętrznej inkubatora chłodzącego
- Duża komora wewnętrzna o pojemności 22 l
- Szybkie nagrzewanie i jednorodna temperatura
- Z wbudowaną funkcją kalibracji do ±5 °C
- Dokładność temperatury wynosi ±0,5 °C (przy 37 °C)
- Równomierność temperatury wynosi ±1,5 °C (przy 37 °C)
Zakres dostawy: inkubator, 1 x półka, 1 x zasilacz, 1 x kabel zasilający, instrukcja obsługi
| Ciężar: | 7.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 260 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 410 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 6263572 |
| Pojemność nominalna: | 22 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 235 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 340 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.-15 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | -15 °C |
| Typ: | LLG-uniINCU 20/C |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41104423 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 235 x 260 x 360 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 340 x 410 x 480 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 360 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 480 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |