: Mini Incubator 230 V, with Mini Lab Roller, incl. EU & UK mains cable
Corning BV
Treść:
1
Numer produktu:
6260842
Informacje dot. produktu ": Mini Incubator 230 V, with Mini Lab Roller, incl. EU & UK mains cable"
| Ciężar: | 8.3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 200 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 280 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 2 |
| Numer artykułu producenta: | I5110A-MLR-230E |
| Pojemność nominalna: | 9200 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 230 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 285 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | I5110A-MLR |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41104400 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 230 x 200 x 200 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 285 x 280 x 335 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 200 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 335 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |