: Milliflex filter units 250 ml 0,45 µm, white, pack of 24
Millipore GmbH
Treść:
24
Numer produktu:
6289755
Informacje dot. produktu ": Milliflex filter units 250 ml 0,45 µm, white, pack of 24"
| Kolor filtr: | Biały |
|---|---|
| Maks. Ø filtra: | 51 mm |
| Numer artykułu producenta: | MXHAWG224 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41104914 |
| Wielkość porów: | 0,45 µm |
| Ø Filtra: | 51 mm |