Miksery laboratoryjne, MemoryBlender2
Rotor siehe 9010382 FEUMA
Treść:
1
Numer produktu:
9571309
Informacje dot. produktu "Miksery laboratoryjne, MemoryBlender2"
Kompaktowe, programowalne miksery laboratoryjne Memory Blender 2, z chłodzonym silnikiem o dużej mocy. Wysokiej jakości wykonanie i elektronicznie kontrolowane cykle prędkości zapewniają maksymalną wydajność. Mikroprocesorowy kontroler posiada 6 przycisków z 12 zdefiniowanymi cyklami, odpowiednimi do większości aplikacji. Dzięki funkcji "Memory", zdefiniowane cykle mogą zostać zastąpione indywidualnymi programami z różnymi ustawieniami czasu i prędkości. Możliwość konfiguracji funkcji "Pulse". Istnieje możliwość wyłączenia funkcji "Memory". Miksery mogą być sterowane w trybie manualnym za pomocą 6 stałych prędkości. Czytelny wyświetlacz LED.
Wysokosprawne, ciche miksery laboratoryjne.
Cechy bezpieczeństwa:
Naczynia do mikserów należy zamawiać osobno.
Przed rozpoczęciem pracy należy sprawdzić wytrzymałość i odporność wszystkich materiałów, tj. szkła, CNS, PP, gumy, aby potwierdzić ich tolerancję na substancje z jakimi mają pracować.
Wysokosprawne, ciche miksery laboratoryjne.
- 12 programowalnych cykli pracy
- 6 stałych prędkości w trybie manualnym
- Bardzo cicha praca, oszczędność miejsca
- Wykonane z polerowanej stali nierdzewnej
- Łatwe do czyszczenia
Cechy bezpieczeństwa:
- Silnik można włączyć tylko gdy pokrywa jest prawidłowo założona
- Silnik automatycznie się wyłącza w przypadku zdjęcia pokrywy
- Wyłącznik ochronny Chroni silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem
- Wytrzymały wyłącznik główny
- Produkt posiada znak CE oraz spełnia aktualne wymogi bezpieczeństwa Unii Europejskiej
Naczynia do mikserów należy zamawiać osobno.
Przed rozpoczęciem pracy należy sprawdzić wytrzymałość i odporność wszystkich materiałów, tj. szkła, CNS, PP, gumy, aby potwierdzić ich tolerancję na substancje z jakimi mają pracować.
| Ciężar: | 8.7 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 265 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. pojemność: | 2000 ml |
| Maks. prędkość: | 15000 1/min |
| Moc znamionowa: | 1000 W |
| Numer artykułu producenta: | 1126.132 |
| Prędkość: | 2,000 ... 15,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 2000 1/min |
| Szerokość: | 225 mm |
| Typ: | Memory Blender 2 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41101500 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 225 x 265 x 505 mm |
| Wysokość: | 505 mm |
| Zasilanie: | 230 V·AC |