Mikrowirówka 5427 R (General Lab Product)
Treść:
1
Numer produktu:
4660604
Informacje dot. produktu "Mikrowirówka 5427 R (General Lab Product)"
Mikrowirówka osiągająca wysokie prędkości, z chłodzeniem jest przeznaczona do zastosowań w biologii molekularnej i badaniach o dużej przepustowości.
Mikrowirówka osiągająca wysokie prędkości, z chłodzeniem jest przeznaczona do zastosowań w biologii molekularnej i badaniach o dużej przepustowości.
- Chłodzona naturalnym czynnikiem chłodniczym (R290)
- Miękkie zamknięcie dla ergonomicznej obsługi
- Standardowe aerozoszczelne rotory z pokrywami QuickLock® ułatwiającymi otwieranie i zamykanie pokryw
- Funkcja FastTemp do szybkiego wstępnego schładzania wirówki
- Zintegrowany spust kondensacyjny zapobiega gromadzeniu się wody
- Automatyczne rozpoznawanie rotorów i wykrywanie niewyważenia dla maksymalnego bezpieczeństwa
- Z przyciskiem krótkiego wirowania i timerem końca pracy
- ECO shut-off: sprężarka jest wyłączana po 1, 2, 4 lub 8 godzinach bezczynności, aby przedłużyć żywotność i zmniejszyć zużycie energii
- Chłodzona naturalnym czynnikiem chłodniczym (R290)
- Miękkie zamknięcie dla ergonomicznej obsługi
- Standardowe aerozoszczelne rotory z pokrywami QuickLock® ułatwiającymi otwieranie i zamykanie pokryw
- Funkcja FastTemp do szybkiego wstępnego schładzania wirówki
- Zintegrowany spust kondensacyjny zapobiega gromadzeniu się wody
- Automatyczne rozpoznawanie rotorów i wykrywanie niewyważenia dla maksymalnego bezpieczeństwa
- Z przyciskiem krótkiego wirowania i timerem końca pracy
- ECO shut-off: sprężarka jest wyłączana po 1, 2, 4 lub 8 godzinach bezczynności, aby przedłużyć żywotność i zmniejszyć zużycie energii
| Ciężar: | 30 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dla naczyń: | 12 x 5.0 ml |
| Głębokość: | 540 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. RCF: | 14000 x g |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 20600 1/min |
| Moc znamionowa: | 550 W |
| Numer artykułu producenta: | 5409000660 |
| Prędkość: | 100 ... 20,600 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Szerokość: | 319 mm |
| Temperatura: | -11 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | -11 °C |
| Typ: | 5427 R |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41103903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 319 x 540 x 254 mm |
| Wysokość: | 254 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z chłodzeniem: | Tak |
| Z timerem: | Tak |