Mikroskopy świetlne Panthera C2
Treść:
1
Numer produktu:
4681955
Informacje dot. produktu "Mikroskopy świetlne Panthera C2"
Mikroskopy świetlne pionowe do celów edukacyjnych, badawczych i diagnostycznych. Dzięki wysokiej jakości optyce i funkcjom cyfrowym mikroskopy są szczególnie odpowiednie dla profesjonalnych użytkowników.
Z portem USB 2.0 do zewnętrznego zasilania kamery.
Zakres dostawy: Mikroskop, gumowe osłony okularów, niebieski filtr, moduł LED i halogenowy, olejek imersyjny (5 ml), klucz imbusowy, osłona przeciwpyłowa, kabel zasilający
- Nasadka obserwacyjnatypu Siedentopf, obrotowa
- Szerokokątne okulary dla osób noszących okulary z regulacją dioptrii w obu okularach
- CCIS® obiektywy plan achromatyczne klasy UC (bezołowiowe)
- Regulowany, kodowany uchwyt rewolwerowy
- Kondensor typu Abbegooz regulowaną przesłoną aperturową oraz szczeliną na wsuwki z dyskami fazowymi
- Oświetlenie wg Köhlera, z wymiennym oświetlaczem
- Z Motic LightTracer (Intelligent Light Management): Natężenie światła LED, pamięć światła, tryb uśpienia (auto on-off), wskaźnik trybu pracy
- Współosiowy system ogniskowania zgrubnego i dokładnego z regulacją napięcia
- Kompaktowy, wbudowany stopień mechaniczny
- Zintegrowany zasilacz z trybem uśpienia
Zakres dostawy: Mikroskop, gumowe osłony okularów, niebieski filtr, moduł LED i halogenowy, olejek imersyjny (5 ml), klucz imbusowy, osłona przeciwpyłowa, kabel zasilający
| Ciężar: | 8.4 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 282 mm |
| Numer artykułu producenta: | 1100104601141 |
| Probówka: | Trinokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oswietlenie światłem transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 210 mm |
| Typ: | Panthera C2 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 210 x 282 x 396 mm |
| Wysokość: | 396 mm |