Mikroskopy stereoskopowe z oświetleniem seria SMZ-171
Treść:
1
Numer produktu:
6264087
Informacje dot. produktu "Mikroskopy stereoskopowe z oświetleniem seria SMZ-171"
Wszechstronne mikroskopy stereoskopowe do szerokiego zakresu zastosowań w biologii i materiałoznawstwie. Z przekonującymi właściwościami optycznymi, kompaktową konstrukcją i wytrzymałą mechaniką. Dostępne są różne akcesoria
System optyczny Greenough
Dostępne zestawy zgodne z ESD
Tubus obrotowy 360°
Regulacja dioptrii w obu okularach
Współczynnik powiększenia 6,7:1
Powiększenie z systemem mocowania od 2,3X do 100X, opcjonalnie
System grubego ogniskowania z regulacją napięcia
Stojak z oświetleniem światłem padającym i przechodzącym
Oświetlenie LED (3 W) z regulacją intensywności
Zakres dostawy: Mikroskop stereoskopowy, stolik z czarnego/białego i matowego szkła, osłona przeciwpyłowa
System optyczny Greenough
Dostępne zestawy zgodne z ESD
Tubus obrotowy 360°
Regulacja dioptrii w obu okularach
Współczynnik powiększenia 6,7:1
Powiększenie z systemem mocowania od 2,3X do 100X, opcjonalnie
System grubego ogniskowania z regulacją napięcia
Oświetlenie LED (3 W) z regulacją intensywności
Zakres dostawy: Mikroskop stereoskopowy, stolik z czarnego/białego i matowego szkła, osłona przeciwpyłowa
| Ciężar: | 5.95 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 303 mm |
| Kąt nachylenia rury: | 45° |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Odległość międzygałkowa: | 75 mm |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. odległość międzygałkowa: | 52 mm |
| Numer artykułu producenta: | 1100200600754 |
| Odległość międzygałkowa: | 52 ... 75 mm |
| Odległość robocza: | 110 mm |
| Okulary powiększające: | N-WF10X/23 mm |
| Probówka: | Binokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oświetlenie światłem odbitym/transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 0,75 ... 5X |
| Szerokość: | 239 mm |
| Typ: | SMZ-171-BLED |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41111703 |
| Układ soczewek: | Zoom |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 239 x 303 x 405 mm |
| Wysokość: | 405 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |