Mikroskopy stereoskopowe, edukacyjne, serii RED 30S
Treść:
1
Numer produktu:
6281648
Informacje dot. produktu "Mikroskopy stereoskopowe, edukacyjne, serii RED 30S"
Z niezależnym oświetleniem LED. Nowoczesne i przyjazne dla użytkownika. Mocowanie próbek Motic "One-touch" ułatwia pracę. Statyw z zintegrowaną rączką zapewnia stabilną podstawę oraz ułatwia transport.
- Obiektyw o zmiennym powiększeniu 2x, 4x
- Binokularowy, głowica pochylona 45°
- Okular szerokokątny: WF 10x/20 mm
- Ogniskowanie zgrubne z regulacją oporu
- Podstawa stała z uchwytem
- Regulowane oświetlenie padające oraz przechodzące LED
- Kabel zasilający 100V-240V (CE), ładowarka, akumulatory
- Szkła w stoliku: czarne/białe i matowe, system mocowania próbek "One-touch", pokrowiec ochronny
- 10 lat gwarancji
| Gwarancja: | 10 lat |
|---|---|
| Głębokość: | 225 mm |
| Kąt nachylenia rury: | 45° |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 1100201000026 |
| Probówka: | Binokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oświetlenie światłem odbitym/transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Soczewki powiększające: | 2x, 4x |
| Szerokość: | 179 mm |
| Typ: | RED 30S |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 179 x 225 x 250 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |