Mikroskopy stereoskopowe, ST 36C
Treść:
1
Numer produktu:
9727009
Informacje dot. produktu "Mikroskopy stereoskopowe, ST 36C"
- Głowica binokularowa, nachylenie 45°, rotacja 360°
- Okulary szerokokątne WF10x/20 mm
- Obrotowy zmieniacz powiększenia obiektywu: 2x, 4x
- Zgrubne ogniskowanie z regulacją oporu
- Solidna podstawa z kolumną
- Oświetlenie padające i przechodzące LED, z akumulatorami (ST36C-6LED)
- Oświetlenie padające i przechodzące 12 V/10 W (ST36C-2L00)
- Zasilanie akumulatorowe 100V-240V (CE) (ST36C-6LED) - baterie i ładowarka w zestawie
- Zasilanie sieciowe 220-240 V (CE) (ST36C-2L00)
- Płytki o śred. 80 mm: dwustronna czarna/biała oraz szklana matowa, pokrowiec ochronny
| Ciężar: | 2.7 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 190 mm |
| Kąt nachylenia rury: | 45° |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Numer artykułu producenta: | PS3645B201 |
| Probówka: | Binokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oświetlenie światłem odbitym/transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe/akumulator |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 2x, 4x |
| Szerokość: | 115 mm |
| Typ: | ST-36C-6LED |
| UNSPSC: | 41111703 |
| Układ soczewek: | Object |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 115 x 190 x 285 mm |
| Wysokość: | 285 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V |