Mikroskopy stereoskopowe OSE z systemem Greenough - Linia Edukacyjna
Treść:
1
Numer produktu:
4666529
Informacje dot. produktu "Mikroskopy stereoskopowe OSE z systemem Greenough - Linia Edukacyjna"
Idealne do celów szkoleniowych, edukacyjnych i laboratoryjnych.
- Tubus nachylony pod kątem 45°
- Okulary szerokokątne 10×/ Ø 20 mm
- Regulacja dioptrii: Obustronna
- Oświetlenie 1 W padające i przesyłane przez diody LED
- Zintegrowany uchwyt i stojak z wygiętym ramieniem
| Ciężar: | 2.0 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 180 mm |
| Kąt nachylenia rury: | 45° |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Numer artykułu producenta: | OSE 421 |
| Probówka: | Binokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oświetlenie światłem odbitym/transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 2x, 4x |
| Szerokość: | 200 mm |
| Typ: | OSE 421 |
| UNSPSC: | 41111703 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 200 x 180 x 300 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |