Mikroskopy stereoskopowe Greenough Lab-seria OZL
Treść:
1
Numer produktu:
6286167
Informacje dot. produktu "Mikroskopy stereoskopowe Greenough Lab-seria OZL"
Elastyczne, uniwersalne urządzenie z funkcją zoom dla szkół, firm szkoleniowych, urzędów kontroli i laboratoriów.
- Tubus nachylony pod kątem 45°
- Szerokie pole widzenia HWF 10x/20 mm
- Regulacja dioptrii: Obustronna
- Podświetlenie: 3 W-LED padające i 3 W-LED przechodzące, oddzielnie ściemniane
- Odległość międzyoczodołowa 55 do 75 mm
- Duży wybór okularów, zewnętrznych jednostek oświetlających jak również pomocniczych obiektywów dostępnych jako akcesoria
- OZL 466 z silnym, stale ściemnianym, zintegrowanym podświetleniem pierścieniowym LED w obudowie obiektywu
- OZL 468 z wbudowanym uchwytem i stabilnym, mechanicznym statywem
- Ochronna osłona przeciwpyłowa, gumowe nakładki na okulary oraz wielojęzyczna instrukcja obsługi są zawarte w zakresie dostawy.
| Głębokość: | 240 mm |
|---|---|
| Kąt nachylenia rury: | 45° |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Odległość międzygałkowa: | 75 mm |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. odległość międzygałkowa: | 55 mm |
| Numer artykułu producenta: | OZL 463 |
| Odległość międzygałkowa: | 55 ... 75 mm |
| Probówka: | Binokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oświetlenie światłem odbitym/transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 7x ... 45x |
| Szerokość: | 300 mm |
| Typ: | OZL 463 |
| UNSPSC: | 41111703 |
| Układ soczewek: | Zoom |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 300 x 240 x 420 mm |
| Wysokość: | 420 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |