Mikroskopy optyczne Professional Line OBN 147
Treść:
1
Numer produktu:
4657663
Informacje dot. produktu "Mikroskopy optyczne Professional Line OBN 147"
Seria ta posiada profesjonalny oświetlacz Koehlera z regulowaną diafragmą polową, z układem optycznym infinity. Opcjonalnie dostępne są różne systemy modułowe, takie jak odchylany kondensor, różne okulary, obiektywy, filtry barwne, jednostki kontrastu fazowego, kondensor ciemnego pola, prosta jednostka polaryzacyjna, rurka motylkowa, aż do kompletnych jednostek fluorescencyjnych. Do podłączenia kamery wymagany jest adapter C-mount (opcjonalnie).
- Tubus 30° nachylony, 360° obrotowy
- Regulacja dioptrii: obustronna
- Jakość obiektywu: Infinity Plan
- Współosiowe ogniskowanie wstępne i dokładne
- Do półprzezroczystych, cienkich, mało kontrastowych, wymagających próbek (np. immunofluorescencja, FISH, barwienie DAPI itp.)
- Centrujący i regulowany na wysokość kondensor Abbego 1,25 z regulowaną diafragmą apertury
- W zestawie obiektyw centrujący do regulacji fluorescencji
- 20 W halogenowa jednostka oświetleniowa i 100 W epi-fluorescencyjna jednostka oświetleniowa
- 6-pozycyjne koło filtrowe z filtrem fluorescencyjnym B/G lub B/G/UV/V
| Ciężar: | 13 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 220 mm |
| Głębokość stolika mikroskopowego: | 145 mm |
| Kondensator: | Abbe 1,25 |
| Kąt nachylenia rury: | 30° |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Numer artykułu producenta: | OBN 147 |
| Obrotowy nosek: | 5-krotny |
| Okulary powiększające: | WF 10x/20 mm |
| Probówka: | Trinokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oswietlenie światłem transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | Lampa halogenowa |
| Soczewki powiększające: | 4x, 10x, 20x, 40x, 100x |
| Stolik mikroskopowy (szer. x głęb.): | 175 x 145 mm |
| Szerokość: | 530 mm |
| Szerokość stolika mikroskopowego: | 175 mm |
| Typ: | OBN 147 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 530 x 220 x 490 mm |
| Wysokość: | 490 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |