Mikroskopy optyczne OBE 12 / 13 - Linia Edukacyjna
Treść:
1
Numer produktu:
4670982
Informacje dot. produktu "Mikroskopy optyczne OBE 12 / 13 - Linia Edukacyjna"
W pełni wyposażony, uniwersalny mikroskop dla szkół, uczelni i laboratoriów.
- Monookularowy (OBE 121, 131): Tubus nachylony pod kątem 30°
- Binokularowy (OBE 122, OBE 132): Tubus Butterfly nachylony pod kątem 30°, obracany o 360°
- Trinokularowy (OBE 124, 134): Tubus Butterfly nachylony pod kątem 30°, obracany o 360°
- Okular szerokokątny: WF 10x/18 mm
- Regulacja dioptrii w wersji binokularowy i trinokularowej (przy jednym okularze)
- Poczwórny obiektyw
- Współosiowe ogniskowanie wstępne i dokładne
- Abbe 1,25 kondensator z membraną przysłony
- Ściemnialne oświetlenie LED o mocy 3 W
- Schowek z tyłu
- Złącze USB (tylko jako źródło zasilania)
- Pokrywiec przeciwpyłowy, gumowe nasadki na okular i instrukcja obsługi w zestawie
- Dostępne różne kolorowe filtry jako akcesoria
| Ciężar: | 4.6 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 150 mm |
| Kondensator: | Abbe 1,25 |
| Kąt nachylenia rury: | 30° |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Numer artykułu producenta: | OBE 131 |
| Obrotowy nosek: | 4-krotny |
| Probówka: | Monokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oswietlenie światłem transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 4x, 10x, 40x, 100x |
| Szerokość: | 360 mm |
| Typ: | OBE 131 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 360 x 150 x 320 mm |
| Wysokość: | 320 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |