Mikroskopy odwrócone AE 31E, Trinokularowy
Treść:
1
Numer produktu:
6268478
Informacje dot. produktu "Mikroskopy odwrócone AE 31E, Trinokularowy"
Profesjonalny mikroskop odwrócony dla szerokiego zakresu zastosowań.
Ø 45 mm niebieskie, zielone filtry interferencyjne i szlifowane, okular centrujący, kabel zasilający, klucz imbusowy, winylowa osłona przeciwpyłowa.
- System optyczny z korekcją na nieskończoność [CCIS®]
- Głowica typu Siedentopf, binokularowa/fototubus, nachylenie 45°, F.N. 22
- Okulary High-Eyepoint N-WF 10x/22 mm z regulacją dioptrii w obu okularach
- Nakładka na nos, skierowana na boki, pięciokrotna
- 5-miejscowy uchwyt rewolwerowy do obiektywów, skierowany w bok
- Obiektywy CCIS Plan Achromat PL 4x, CCIS Plan Achromat Phase PL Ph10x, LWD PL Ph20x, LWD PL Ph40x
- Stolik z wkładkami ze stali i szkła
- Kondensor ELWD (N.A. 0.30) ze szczeliną na suwak do kontrastu fazowego (Ph1, BF)
- Oświetlenie: Zewnętrznie zamontowana lampownia, halogen kwarcowy Koehler 6 V/30 W z regulacją intensywności
| Ciężar: | 11.7 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 556 mm |
| Głębokość stolika mikroskopowego: | 239 mm |
| Kondensator: | ELWD N.A. 0.30 |
| Kąt nachylenia rury: | 45° |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Odległość międzygałkowa: | 75 mm |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. odległość międzygałkowa: | 48 mm |
| Numer artykułu producenta: | 1100100200576 |
| Obrotowy nosek: | 5-krotny |
| Odległość międzygałkowa: | 48 ... 75 mm |
| Okulary powiększające: | WF10x/22 mm |
| Probówka: | Trinokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oswietlenie światłem transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | Lampa halogenowa |
| Soczewki powiększające: | 4x, 10x, 20x, 40x |
| Stolik mikroskopowy (szer. x głęb.): | 200 x 239 mm |
| Szerokość: | 200 mm |
| Szerokość stolika mikroskopowego: | 200 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 200 x 556 x 529 mm |
| Wysokość: | 529 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |