Mikroskopy edukacyjne SFC 100
Treść:
1
Numer produktu:
6244066
Informacje dot. produktu "Mikroskopy edukacyjne SFC 100"
Z wbudowanym oświetleniem, monookularowy.
- Pochylona pod kątem 45° głowica monokularowa zapewniająca wygodne oglądanie w pozycji siedzącej, obracana o 360°
- Okular szerokokątny 10X/18mm z wbudowaną wskaźnikiem
- Obrotowy, rewolwer trzygniazdowy z blokadą umożliwiającą precyzyjną zmianę powiększenia
- Obiektywy: DIN achromatyczne, parafokalne i paracentryczne 4X/0,1, 10X/0,25 i 40X/0,65 ze sprężyną
- Oddzielna regulacja ostrości zgrubnej i dokładnej z ogranicznikiem górnego limitu, aby zapobiec uszkodzeniu szkiełek mikroskopowych i obiektywów
- Duży stolik 12 0mm x 110 mm z blokowanymi, sprężynowymi zaciskami
- Specjalny wbudowany skraplacz 0,65NA z membraną przysłony i uchwytem na filtr
| Głębokość stolika mikroskopowego: | 120 mm |
|---|---|
| Kondensator: | 0.65 |
| Numer artykułu producenta: | PF1221A201 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe/akumulator |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 4x, 10x, 40x |
| Stolik mikroskopowy (szer. x głęb.): | 100 x 120 mm |
| Szerokość stolika mikroskopowego: | 100 mm |
| Typ: | SFC100 LED |