Mikroskopy do badań przemysłowych i materiałowych, BA310 MET-T
Treść:
1
Numer produktu:
6287152
Informacje dot. produktu "Mikroskopy do badań przemysłowych i materiałowych, BA310 MET-T"
Mikroskopy serii BA310 MET są idealnym narzędziem do badań i kontroli jakości w przemyśle.
Różne rodzaje dostępnych podstawek umożliwiają obserwację w jasnym polu lub badania większych próbek.
Dostarczane z: przewodem zasilającym, kluczem imbusowym (Allena) i winylowym pokrowcem ochronnym
Mikroskopy serii BA310 MET są idealnym narzędziem do badań i kontroli jakości w przemyśle.
Różne rodzaje dostępnych podstawek umożliwiają obserwację w jasnym polu lub badania większych próbek.
Dostarczane z: przewodem zasilającym, kluczem imbusowym (Allena) i winylowym pokrowcem ochronnym
Różne rodzaje dostępnych podstawek umożliwiają obserwację w jasnym polu lub badania większych próbek.
- System optyczny z korekcją na nieskończoność CCIS®
- Głowica trinokularowa z fototubusem (podział światła 100:0/20:80), nachylenie 30°, F.N. 20
- Odległość międzyźrenicowa 48 mm do 75 mm
- Okulary szerokokątne High-Eyepoint N-WF10x/20 mm z niezależną regulacją dioptrii dla obu oczu i gumowymi muszlami
- 5-miejscowy, odwrócony uchwyt rewolwerowy do obiektywów
- Obiektywy CCIS LM Plan Achromatyczne 5x, 10x, 20x i 50x
- Ogniskowanie zgrubne i precyzyjne, współosiowe
- Stolik mechaniczny przesuwny z twardą, odporną chemicznie powłoką i współosiowymi pokrętłami ruchu krzyżowego
- Epi-iluminator halogenowy 12V/50W, z przesłoną polową i szczelinową oraz obudową zewnetrzną
- Zasilacz uniwersalny 100 - 240V (CE)
Dostarczane z: przewodem zasilającym, kluczem imbusowym (Allena) i winylowym pokrowcem ochronnym
Różne rodzaje dostępnych podstawek umożliwiają obserwację w jasnym polu lub badania większych próbek.
- System optyczny z korekcją na nieskończoność CCIS®
- Głowica trinokularowa z fototubusem (podział światła 100:0/20:80), nachylenie 30°, F.N. 20
- Odległość międzyźrenicowa 48 mm do 75 mm
- Okulary szerokokątne High-Eyepoint N-WF10x/20 mm z niezależną regulacją dioptrii dla obu oczu i gumowymi muszlami
- 5-miejscowy, odwrócony uchwyt rewolwerowy do obiektywów
- Obiektywy CCIS LM Plan Achromatyczne 5x, 10x, 20x i 50x
- Ogniskowanie zgrubne i precyzyjne, współosiowe
- Stolik mechaniczny przesuwny z twardą, odporną chemicznie powłoką i współosiowymi pokrętłami ruchu krzyżowego
- Epi-iluminator halogenowy 12V/50W, z przesłoną polową i szczelinową oraz obudową zewnetrzną
- Zasilacz uniwersalny 100 - 240V (CE)
Dostarczane z: przewodem zasilającym, kluczem imbusowym (Allena) i winylowym pokrowcem ochronnym
| Głębokość: | 508 mm |
|---|---|
| Głębokość stolika mikroskopowego: | 140 mm |
| Kondensator: | LWD, NA 0.85 |
| Kąt nachylenia rury: | 30 ° |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Odległość międzygałkowa: | 75 mm |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. odległość międzygałkowa: | 48 mm |
| Numer artykułu producenta: | 1100100402603 |
| Obrotowy nosek: | 5-krotny |
| Odległość międzygałkowa: | 48 ... 75 mm |
| Okulary powiększające: | N-WF 10X/20 |
| Probówka: | Trinokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oswietlenie światłem transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 5x, 10x, 20x, 50x |
| Stolik mikroskopowy (szer. x głęb.): | 240 x 140 mm |
| Szerokość: | 198 mm |
| Szerokość stolika mikroskopowego: | 240 mm |
| Typ: | BA310 MET-T |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 198 x 508 x 450 mm |
| Wysokość: | 450 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |