Mikroskopy cyfrowe RED-50X Plus
Treść:
1
Numer produktu:
4685588
Informacje dot. produktu "Mikroskopy cyfrowe RED-50X Plus"
Cyfrowy mikroskop WiFi. Przesyłaj obraz z mikroskopu na żywo na dowolne urządzenie z systemem Android lub iOS i swobodnie poruszaj się po laboratorium lub sali lekcyjnej, aby pokazywać i udostępniać swój obraz.
Zakres dostawy: Mikroskop, osłona przeciwpyłowa, szkiełko kalibracyjne, adapter C-Mount 0,5X
- Tubus monokularowy z zewnętrzną lampą fotograficzną CMOS 1/3"
- Rozdzielczość: 4MP (2560 x 1440 pikseli)
- Transmisja WiFi: 1280 x 1024 pikseli (Full HD)
- Okular szerokokątny WF10X/18 mm
- Odwrócony, potrójny rewolwer
- Obiektywy achromatyczne 4X, 10X, 40X S
- System zgrubnego ogniskowania
- Okrągły stolik przesuwny z klipsami na próbki "one-touch"
- Wbudowany obiektyw kondensorowy N.A. 0,65
- Oświetlenie LED 3,5 V, 70 mW z regulacją intensywności
- Zasilanie 100-240 V, wtyczka VDE (CE)
- System operacyjny: Oprogramowanie Motic Images 3.1 dla systemów Windows, OSX i Linux, aplikacja MotiConnect App dla systemów OSX, Android i iOS.
Zakres dostawy: Mikroskop, osłona przeciwpyłowa, szkiełko kalibracyjne, adapter C-Mount 0,5X
| Ciężar: | 2.75 kg |
|---|---|
| Czujnik: | 1/3" CMOS |
| Głębokość: | 175 mm |
| Kamera o wysokiej rozdzielczości: | 4 MP |
| Kondensator: | 0,65 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 1100402800081 |
| Obrotowy nosek: | 3-krotny |
| Probówka: | Monokular |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 4x, 10x, 40x |
| Szerokość: | 153 mm |
| Typ: | RED50X Plus |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 153 x 175 x 334 mm |
| Wysokość: | 334 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |