Mikroskopy Edukacyjne ST30C
Treść:
1
Numer produktu:
6243322
Informacje dot. produktu "Mikroskopy Edukacyjne ST30C"
- 45° Pochylona głowica binokularowa skierowana do tyłu
- Regulacja dioptrii na lewym okularze
- Okulary szerokokątne 10X/20mm
- 2X/4X przełącznik powiększenia, obiektyw są parfokalne, parcentryczne i achromatyczne
- Mechanizm ogniskowania z zablokowaniem ostrości z zębatką o dużej wytrzymałości ze sprzęgłem poślizgowym
- Dostarczane z 2 stolikami (średnica 80 mm) ze szkła matowego i tworzywa sztucznego (czarno-białego), z klipsami sprężynowymi
| Ciężar: | 2.7 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 190 mm |
| Kąt nachylenia rury: | 45° |
| Numer artykułu producenta: | PS30425201 |
| Probówka: | Binokular |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | Lampa wolframowa |
| Soczewki powiększające: | 2x, 4x |
| Szerokość: | 115 mm |
| Typ: | ST30C 2LOO |
| UNSPSC: | 41111703 |
| Układ soczewek: | Object |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 115 x 190 x 285 mm |
| Wysokość: | 285 mm |