Mikroskop świetlny Panthera DL
Treść:
1
Numer produktu:
4668716
Informacje dot. produktu "Mikroskop świetlny Panthera DL"
Mikroskopy świetlne pionowe do celów edukacyjnych, badawczych i diagnostycznych. Dzięki wysokiej jakości optyce i funkcjom cyfrowym mikroskopy są szczególnie odpowiednie dla profesjonalnych użytkowników.
Mikroskop cyfrowy z wbudowaną kamerą Wi-Fi umożliwiający bezprzewodowe przesyłanie obrazu do tabletu lub smartfona za pośrednictwem aplikacji MotiConnect lub połączenie z siecią poprzez Ethernet.
Zakres dostawy: Mikroskop, oprogramowanie Motic Images Plus 3.0 dla systemów Windows, OSX i Linux, MotiConnect App dla systemów iOS i Android, gumowe nasadki na okular, niebieski filtr, moduł LED i halogenowy, olejek immersyjny (5 ml), klucz imbusowy,pokrowiec przeciwpyłowy, kabel zasilający
- Nasadka obserwacyjnatypu Siedentopf, obrotowa
- Szerokokątne okulary dla osób noszących okulary z regulacją dioptrii w obu okularach
- CCIS® obiektywy plan achromatyczne klasy UC (bezołowiowe)
- Regulowany, kodowany uchwyt rewolwerowy
- Kondensor typu Abbegooz regulowaną przesłoną aperturową oraz szczeliną na wsuwki z dyskami fazowymi
- Oświetlenie wg Köhlera, z wymiennym oświetlaczem
- Z Motic LightTracer (Intelligent Light Management): Natężenie światła LED, pamięć światła, tryb uśpienia (auto on-off), wskaźnik trybu pracy
- Współosiowy system ogniskowania zgrubnego i dokładnego z regulacją napięcia
- Kompaktowy, wbudowany stopień mechaniczny
- Zintegrowany zasilacz z trybem uśpienia
- Ethernet i Wi-Fi
- Obraz na żywo w FullHD
- Zapisobrazu w4 MP
Zakres dostawy: Mikroskop, oprogramowanie Motic Images Plus 3.0 dla systemów Windows, OSX i Linux, MotiConnect App dla systemów iOS i Android, gumowe nasadki na okular, niebieski filtr, moduł LED i halogenowy, olejek immersyjny (5 ml), klucz imbusowy,pokrowiec przeciwpyłowy, kabel zasilający
| Ciężar: | 8.8 kg |
|---|---|
| Czujnik: | 1/3" CMOS |
| Głębokość: | 282 mm |
| Kamera o wysokiej rozdzielczości: | 4 MP |
| Kąt nachylenia rury: | 25° |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Numer artykułu producenta: | 1100403300061 |
| Probówka: | Binokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oswietlenie światłem transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 210 mm |
| Typ: | Panthera DL |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 210 x 282 x 394 mm |
| Wysokość: | 394 mm |
| Zasilanie: | 110 ... 240 V |