Mikroskop światła padającego i przechodzącego Panthera TEC MAT
Treść:
1
Numer produktu:
4672116
Informacje dot. produktu "Mikroskop światła padającego i przechodzącego Panthera TEC MAT "
Mikroskopy światła padającego i przechodzącego do materiałów naukowych, inspekcji elementów półprzewodnikowych, wyświetlaczy LCD i płytek, wyposażone w inteligentną koncepcję oświetlenia jasnego / ciemnego pola. Modele mikroskopów z dodatkowo zintegrowanym światłem przechodzącym LED rozszerzają możliwości zastosowania w kierunku złożonych materiałów kompozytowych.
Dodatkowe wyposażenie w zależności od modelu z jasnym polem (światło transmitowane), segmentowane ciemne pole (światło odbite), polaryzacja (światło odbite)
Zakres dostawy: Pokrywa przeciwpyłowa, kabel zasilający, klucz imbusowy, śruby do metalowego wspornika przedłużającego
- Tubus typu Siedentopf, obrotowy
- Okulary szerokopolowe dla osób noszących okulary z regulacją dioptrii na obu okularach
- CCIS® Plan Achromat & S-APO (bez PB), cele DIN
- Odwrócony, kodowany nosek
- Oświetlacz światła padającego LED z diafragmą polową i aperturową, z gniazdami dla suwaków polaryzatora / analizatora
- Z wymiennym oświetleniem
- Motic LightTracer: Pamięć światła, tryb uśpienia (auto on-off), wskaźnik natężenia światła LED na nosie i wskaźnik trybu pracy
- Współosiowy system ogniskowania zgrubnego i dokładnego z regulacją napięcia
- Zintegrowany zasilacz z trybem uśpienia
- USB 2.0 do zasilania kamery zewnętrznej
Dodatkowe wyposażenie w zależności od modelu z jasnym polem (światło transmitowane), segmentowane ciemne pole (światło odbite), polaryzacja (światło odbite)
Zakres dostawy: Pokrywa przeciwpyłowa, kabel zasilający, klucz imbusowy, śruby do metalowego wspornika przedłużającego
| Ciężar: | 10.4 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 410 |
| Głębokość stolika mikroskopowego: | 180 mm |
| Kąt nachylenia rury: | 25 ° |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Odległość międzygałkowa: | 75 mm |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. odległość międzygałkowa: | 48 mm |
| Numer artykułu producenta: | 1100104600191 |
| Obrotowy nosek: | 5-krotny |
| Odległość międzygałkowa: | 48 ... 75 mm |
| Okulary powiększające: | UC-WF 10X/22 mm |
| Probówka: | Trinokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oświetlenie światłem odbitym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 5x, 10x, 20x, 50x |
| Stolik mikroskopowy (szer. x głęb.): | 300 x 180 mm |
| Szerokość: | 300 mm |
| Szerokość stolika mikroskopowego: | 300 mm |
| Typ: | TEC MAT BF |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 300 x 410 x 450 mm |
| Wysokość: | 450 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |