Mikroskop polaryzacyjny Panthera TEC POL
Treść:
1
Numer produktu:
4672117
Informacje dot. produktu "Mikroskop polaryzacyjny Panthera TEC POL"
Zaawansowany mikroskop polaryzacyjny dla wszystkich nauk o materiałach. Maksymalna elastyczność do wszystkich zastosowań w mikroskopie polaryzacyjnym, odpowiedni do przezroczystych i nieprzezroczystych próbek z sektora edukacji i zapewnienia jakości w przemyśle.
Zakres dostawy: Mikroskop, osłona przeciwpyłowa, przewód zasilający, klucz imbusowy, niebieski filtr, żarówka halogenowa, moduł LED, klucz regulowany do rewolweru, tabela kolorów interferencji, śruby do metalowej podpory przedłużającej
- Głowica typu Siedentopf, obrotowa
- Okulary o szerokim polu widzenia dla osób noszących okulary z regulacją dioptrii na obu okularach
- CCIS® Plan założenia achromatyczne UC PL (bezodkształceniowe)
- Odwrócony rewolwer z pojedynczymi otworami centrującymi
- Soczewka Bertrand'a i gniazdo dla kompensatorów
- Skraplacz zwrotny Achromat Swingout Abbe N.A. 0,90/0,13 (bez naprężeń) i obrotowy polaryzator
- Oświetlenie według Köhlera, z wymiennym oświetlaczem
- Motic LightTracer: Pamięć światła, tryb uśpienia (automatyczne włączanie i wyłączanie), wskaźnik LED natężenia światła i trybu pracy
- Współosiowe pokrętła regulacjize sprzęgłem regulacji
- Kompaktowy, wbudowany stolik mechaniczny
- Zintegrowany zasilacz z trybem uśpienia
- Wyjście kamery wizualnej
- USB 2.0 do zasilania kamer zewnętrznych
Zakres dostawy: Mikroskop, osłona przeciwpyłowa, przewód zasilający, klucz imbusowy, niebieski filtr, żarówka halogenowa, moduł LED, klucz regulowany do rewolweru, tabela kolorów interferencji, śruby do metalowej podpory przedłużającej
| Ciężar: | 9.8 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 410 mm |
| Kondensator: | Abbe N.A.0.9/0.13 |
| Kąt nachylenia rury: | 25 ° |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Odległość międzygałkowa: | 75 mm |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. odległość międzygałkowa: | 48 mm |
| Numer artykułu producenta: | 1100104600252 |
| Obrotowy nosek: | 5-krotny |
| Odległość międzygałkowa: | 48 ... 75 mm |
| Okulary powiększające: | UC-WF 10X/22 mm |
| Probówka: | Trinokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oswietlenie światłem transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | Lampa halogenowa |
| Soczewki powiększające: | 4x, 10x, 40x, 60x |
| Szerokość: | 300 mm |
| Typ: | TEC POL |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 300 x 410 x 395 mm |
| Wysokość: | 395 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |
| Ø stolik mikroskopowy: | 160 mm |