Mikrorurki wiskozymetryczne, szklane, typu Ubbelohde
Treść:
1
Numer produktu:
9268620
Informacje dot. produktu "Mikrorurki wiskozymetryczne, szklane, typu Ubbelohde"
| Długość: | 290 mm |
|---|---|
| Kalibracja: | Tak |
| Maks. pojemność: | 4 ml |
| Maks. wartość zmierzona: | 60 mm²/s |
| Min. pojemność: | 3 ml |
| Min. wartość pomiarowa: | 4 mm²/s |
| Nr kapilary: | M II |
| Numer artykułu producenta: | 285401025 |
| Pojemność: | 3 ... 4 ml |
| Pomiar: | Ręczny |
| Stały: | 0.1 |
| Typ: | 536 20 |
| Typ Wiskozymetr kapilarny: | Ubbelohde |
| Wzorzec: | DIN 51562-2 |
| Zakres pomiarowy: | 4 ... 60 mm²/s |
| Ø wewnętrzna: | 0.70 mm |