Mikrobiurety wg Banga, szkło borokrzemowe 3.3, klasa AS, z certyfikatem kalibracji DAkkS
Treść:
1
Numer produktu:
6272919
Informacje dot. produktu "Mikrobiurety wg Banga, szkło borokrzemowe 3.3, klasa AS, z certyfikatem kalibracji DAkkS"
Wszystkie biurety Blaubrand® są dostarczane z numerem serii i certyfikatem serii w każdym opakowaniu. Na życzenie dostępne są również z indywidualnym certyfikatem lub indywidualnym certyfikatem USP. Certyfikaty serii i certyfikaty indywidualne można również pobrać na stronie internetowej producenta.
- BLAUBRAND®
- Prosty kran
- Oznaczenie DE-M
- DIN EN ISO 385
- Wzorcowany na wylew (TD, Ex)
- Pasek Schellbacha
- Zawór iglicowy z wrzecionem PTFE (klucz PTFE w zaworze pośrednim)
| Klasa dokładności: | AS |
|---|---|
| Korek: | Prosty |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | DAKKS24265 |
| Podziałka: | 0.01 ml |
| Pojemność nominalna: | 2 ml |
| Tolerancja: | 0.01 ml |
| UNSPSC: | 41121808 |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |