Mikrobiurety wg Banga, DURAN®, klasa AS, ze statywem
Treść:
1
Numer produktu:
6091663
Informacje dot. produktu "Mikrobiurety wg Banga, DURAN®, klasa AS, ze statywem"
Niebieska skala, z certfikatem zgodności oraz z oznaczeniem serii. Ze statywem. Kran prosty i kran na rurce do napełniania dostępny jest ze standardowym zaworem ze szkła szlifowanego. Pasek Schellbacha dla lepszej czytelności, podziałka z pierścieniem głównym. Skalibrowany dla EX, DIN EN ISO 385.
Dodatkowo, w dowolnym momencie, można bezpłatnie wygenerować i wydrukować na stronie internetowej producenta dodatkowe certyfikaty.
Dodatkowo, w dowolnym momencie, można bezpłatnie wygenerować i wydrukować na stronie internetowej producenta dodatkowe certyfikaty.
| Klasa dokładności: | AS |
|---|---|
| Korek: | Boczny |
| Materiał kurka: | Kran szklany |
| Numer artykułu producenta: | 3310160 |
| Podziałka: | 0.02 ml |
| Pojemność nominalna: | 10 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0.02 ml |
| UNSPSC: | 41121808 |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |