Mieszadło turbinowe
Heidolph Scientific
Treść:
1
Numer produktu:
9816548
Informacje dot. produktu "Mieszadło turbinowe"
- Zalecane do aplikacji o umiarkowanej prędkości mieszania
- Do mieszania substancji o małej lub umiarkowanej lepkości (do 500 mPas)
- Idealne do nagazowywania płynów
- Wytwarzają przepływ odśrodkowy
| Długość: | 400 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 509-20000-00 |
| Rodzaj mieszadła: | Mieszadło turbinowe |
| Schemat przepływu: | Promieniowy |
| Typ: | TR 20 |
| UNSPSC: | 41103816 |
| Ø Głowicy mieszającej: | 28 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 8 mm |