Mieszadło magnetyczne myPlate
Treść:
1
Numer produktu:
4665612
Informacje dot. produktu "Mieszadło magnetyczne myPlate"
Mieszadło magnetyczne myPlate łączy w sobie doskonałe cechy techniczne mieszadeł magnetycznych oraz możliwość personalizacji wyglądu obudowy mieszadła. Dzięki wymiennej ramce istnieje opcja wymiany szablonu obudowy na własne zdjęcie lub obrazek.
| Ciężar: | 760 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 164 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 2500 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 1500 ml |
| Materiał obudowy: | Termoplastyczne elastomery kopoliestrowe |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 4 W |
| Numer artykułu producenta: | 0025005156 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Szkło |
| Prędkość: | 100 ... 2,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 152 mm |
| Typ: | myPlate |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH/US/AUS |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 152 x 164 x 30 mm |
| Wysokość: | 30 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |
| Ø powierzchni roboczej: | 135 mm |