Mieszadło magnetyczne atexMIXdrive dla kontrolerem zewnętrznym
Treść:
1
Numer produktu:
6238005
Informacje dot. produktu "Mieszadło magnetyczne atexMIXdrive dla kontrolerem zewnętrznym"
Ochrona przed wybuchem. 1-stanowiskowe, w 100 % bezobsługowe, o przedłużonej żywotności z napędem indukcyjnym 2mag-Magnetic-Drive. Silne, płynne mieszanie, nawet przy niskich prędkościach.
Mieszadło magnetyczne może być używane tylko z kontrolerem. Kontroler należy zamówić osobno. Mieszadło magnetyczne, kontroler oraz zasilacz są ze sobą mocno połączane, w celu zapewnienia ochrony przeciwwybuchowej.
- Hermetycznie szczelna obudowa ze stali nierdzewnej
- Wodoszczelna, odporna na kurz i drobnoustroje
- Wyjątkowo trwała i wydajna konstrukcja
- Łatwe w czyszczeniu
- Możliwość całkowitego zanurzania w łaźniach wodnych i olejowych
- Możliwość stosowania w inkubatorach CO2 i piecach
- Potwierdzona zgodność z dyrektywą ATEX II 2G Ex mb IIC T4 Gb
Mieszadło magnetyczne może być używane tylko z kontrolerem. Kontroler należy zamówić osobno. Mieszadło magnetyczne, kontroler oraz zasilacz są ze sobą mocno połączane, w celu zapewnienia ochrony przeciwwybuchowej.
| Ciężar: | 3500 g |
|---|---|
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 ... 40 °C |
| Głębokość: | 180 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 68 |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 48 V·DC |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. wydajność mieszania: | 10 l |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 °C |
| Moc znamionowa: | 20 W |
| Numer artykułu producenta: | 49001 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Stal nierdzewna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 180 mm |
| Typ: | atexMIXdrive 1 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 180 x 180 x 38 mm |
| Wysokość: | 38 mm |
| Zasilanie: | 48 V·DC |
| Z timerem: | Nie |