Mieszadło magnetyczne ST-200-C
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
4682340
Informacje dot. produktu "Mieszadło magnetyczne ST-200-C"
- Bez grzania
- Kompaktowa, oszczędzająca miejsce konstrukcja
- Płyta z ceramiki szklanej
- Elektroniczna regulacja prędkości z pozycją wyłączenia
Z powłoką BioCote® . Na podstawie antybakteryjnego działania srebra zapobiega się rozwojowi mikroorganizmów i bakterii.
| Ciężar: | 2400 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 255 mm |
| Głębokość przestrzeni roboczej: | 150 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 32 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 15 l |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 50 W |
| Numer artykułu producenta: | 04807-54 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Ceramika szklana |
| Powierzcnia robocza (szer. x gł.): | 150 x 150 mm |
| Prędkość: | 100 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 180 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej: | 150 mm |
| Typ: | ST-200-C |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 180 x 255 x 122 mm |
| Wysokość: | 122 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Z timerem: | Nie |