Mieszadło magnetyczne RT Basic
Treść:
1
Numer produktu:
4681351
Informacje dot. produktu "Mieszadło magnetyczne RT Basic"
Mieszadła RT basic posiadają odporną na substancje chemiczne polipropylenową górę i korpus, silne sprzężenie magnetyczne zapewniające stałe mieszanie podczas procedur badawczych oraz bezszczotkowy silnik prądu stałego, który nie wytwarza ciepła.
Zakres dostawy: Mieszadło magnetyczne RT Basic, dwie antypoślizgowe silikonowe nakładki na płytki (1 x czarna, 1 x biała)
- Płaska, lekka konstrukcja
- Mała powierzchnia podstawy
- Analogowa regulacja prędkości obrotowej
Zakres dostawy: Mieszadło magnetyczne RT Basic, dwie antypoślizgowe silikonowe nakładki na płytki (1 x czarna, 1 x biała)
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. prędkość: | 2500 1/min |
| Maks. wydajność mieszania: | 4 l |
| Materiał obudowy: | PP |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Moc znamionowa: | 6 W |
| Numer artykułu producenta: | 88880010 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | PP |
| Prędkość: | 150 ... 2,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 150 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Typ: | RT Basic |
| Typ wtyczki: | UE/UK |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 185 x 65 mm |
| Wysokość: | 65 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |
| Ø: | 185 mm |
| Ø powierzchni roboczej: | 170 mm |